Máme nový web a logo!

RetroHerna | 4. dubna 2018

Pokud nás sledujte delší dobu, tak asi víte, že naše původní logo provázely nejasnosti. Námitku proti jeho užívání vznesl po svém odchodu z organizace jeden ze zakladatelů RetroHerny. Aby se situace pročistila, rozhodli jsme se hledat logo nové. Výsledný návrh nám zpracoval kreslíř Eniac, kterého můžete znát jako autora grafiky z našich rollupů. Za zmínku rozhodně stojí i jeho další tvorba na stránkách eniac.ninja.

A protože už také nějakou dobu připravujeme nový web, rozhodli jsme se ho spustit současně s logem. Nový design jsme koncipovali tak, aby RetroHernu lépe přiblížil veřejnosti, zpřehlednil možnosti zapojení do projektu a vůbec usnadnil celé komunitě vzájemnou komunikaci. Budeme se taky snažit, aby na vás na nových stránkách čekala pravidelná porce nového obsahu.

Grafiku nám tentokrát udělal David Dostál a s frontendem se poprali BlackChar a Sanky. S backendem ještě není bitva tak docela dobojována a tak nám odpusťte, pokud vás sem tam zavede odkaz do slepé uličky nebo na vás odněkud vybafne bug. Budeme moc rádi, když nám o všech chybách, na které narazíte, dáte vědět.

Každopádně doufáme, že se vám náš nový web bude nakonec líbit a splní svůj účel. O novinkách a přidaných funkcích vás budeme updatovat a vy nám na oplátku můžete psát své podněty. Tak se mějte!