RetroHerna má vlastní pexeso


RetroHerna | 17. září 2018


Dostali jsme nápad a díky kreslířce Severce se ho podařilo uskutečnit! Od června si na našich akcích můžete pořídit veselé retroherní pexeso s originálními kresbami legendárních herních zařízení.Pexeso je v provedení, které si užijí jak děti, tak dospělí a je roztomilým dárkem pro každého sběratele. Obsahuje 24 dvojic barevných obrázků a na jedné kartičce z páru vždy najdete jméno zobrazeného přístroje. Nápad pro nás zpracovala ilustrátorka Ivča Minářová alias Severka, její tvorbu můžete sledovat na jejím Facebooku.

Kromě toho si můžete udělat radost - a RetroHernu podpořit - také koupí našeho trička, plakátu nebo placky s originálním designem. Nejbližší akcí, kde nás můžete potkat, je Coniáš v městské knihovně. Běžné vstupné na COniáš je 80 korun, ale pokud máte knihovní průkaz, můžete ho navštívit zdarma a strávit u nás času, kolik se vám zamane!

Pokud chcete mít retroherní pexeso doma, ale na žádnou akci se zrovna nechystáte, nemusíte smutnit. Napište nám na email info@retroherna.org a my vám ho rádit pošleme.